Sajari (1.0.0-alpha11) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Project
ja: プロジェクト

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: search
ja: 検索

en: Filter
ja: フィルター

en: Fields
ja: フィールド

en: Range
ja: 範囲

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Tab
ja: タブ

en: Template
ja: テンプレート

en: Query
ja: クエリー

en: Tabs
ja: タブ

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Enable tabs
ja: タブを有効にする

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Remove this item
ja: このアイテムを除去

en: Default sort
ja: デフォルトの並び順

en: Step
ja: ステップ

en: Parameter
ja: パラメーター

en: Default tab
ja: デフォルトタブ

en: Minimal
ja: 最少

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: Sorts
ja: 並び順

[ctx: Sort order]
en: Order
ja: 順序
