Sajari (1.0.0-alpha11) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Help
ml: സഹായം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
