Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Project
lt: Projektas

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: search
lt: paieška

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Range
lt: Diapazonas

en: Template
lt: Šablonas

en: Query
lt: Užklausa

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Raw
lt: Paprastas

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Rating
lt: Reitingas

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas
