Sajari (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: search
sl: išči

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...
