Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr

en: Query
az: Sorğu

en: Tabs
az: Tablar

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Remove this item
az: Bu elementi silin

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: Parameter
az: Parametr
