Sajari (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Project
ru: Проект

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: search
ru: поиск

en: Filter
ru: Фильтр

en: Fields
ru: Поля

en: Range
ru: Диапазон

en: Tab
ru: Вкладка

en: Template
ru: Шаблон

en: Query
ru: Запрос

en: Website
ru: Вебсайт

en: Facets
ru: Фасеты

en: Facet
ru: Фасета

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Collection
ru: Коллекция

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Raw
ru: Без обработки

en: Sort
ru: Сортировка

en: Remove this item
ru: Удалить этот элемент

en: Default sort
ru: Сортировка по умолчанию

en: Step
ru: Шаг

en: Rating
ru: Рейтинг

en: Parameter
ru: Параметр

en: Newest
ru: Новейшие

en: Query param
ru: Параметр запроса

en: Max suggestions
ru: Максимум вариантов

en: Default tab
ru: Вкладка по умолчанию

en: Minimal
ru: Минимальный

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number

en: Sorts
ru: Сортировки

[ctx: Sort order]
en: Order
ru: Порядок
