Sajari (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: search
kk: Іздеү

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Rating
kk: Рейтинг
