Sajari (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Help
ka: დახმარება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები
