Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Project
lv: Projekts

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: search
lv: meklēt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Range
lv: Diapazons

en: Tab
lv: Cilne

en: Query
lv: Vaicājums

en: Facets
lv: Faseti

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Sort
lv: Kārtot

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: Rating
lv: Reitings

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
