Sajari (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Project
ar: المشروع

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: search
ar: ابحث

en: Filter
ar: انتقاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Template
ar: القالب

en: Query
ar: استفسار

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Raw
ar: سطر

en: Remove this item
ar: حذف العنصر

en: Parameter
ar: معامل

en: Minimal
ar: مختزل

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
