Sajari (1.0.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Remove this item
bo: ནང་ཚན་འདི་སུབ་པ

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
