Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Project
sk: Projekt

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Fields
sk: Polia

en: Tab
sk: Karta

en: Template
sk: Šablóna

en: Query
sk: Dotaz

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Tabs
sk: Záložky

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: Step
sk: Krok

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Minimal
sk: Min.

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
