Sajari (1.0.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Project
bs: Projekt

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Help
bs: Pomoć

en: search
bs: pretraga

en: Fields
bs: Polja

en: Query
bs: Upit

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Remove this item
bs: Ukloni ovu stavku

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje
