Sajari (1.0.0-alpha8) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Project
af: Projek

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: search
af: soek

en: Filter
af: Filtreer

en: Max suggestions
af: Maksimum voorstelle
