Sajari (1.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Tabs
ug: جەدۋەل
