Sajari (1.0.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: search
ast: guetar

en: Filter
ast: Filtru

en: Not installed
ast: Ensin instalar
