Sajari (1.0.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Project
cs: Projekt

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: search
cs: vyhledávání

en: Filter
cs: Filtr

en: Fields
cs: Pole

en: Range
cs: Rozsah

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Template
cs: Šablona

en: Query
cs: Dotaz

en: Tabs
cs: Záložky

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Sort
cs: Řazení

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: Parameter
cs: Parametr

en: Minimal
cs: Minimální

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: Sorts
cs: Třídění

[ctx: Sort order]
en: Order
cs: Pořadí
