Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: search
gl: busca

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: Range
gl: Rango

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Template
gl: Modelo

en: Query
gl: Consulta

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Remove this item
gl: Engadir este elemento

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: Step
gl: Paso

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde
