Sajari (1.0.0-alpha9) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: search
sq: kërko

en: Filter
sq: Filtri

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
