Sajari (1.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: search
gu: શોધ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
