Sajari (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: search
is: leita

en: Filter
is: Sía

en: Fields
is: Svæði

en: Template
is: Sniðmát

en: Tabs
is: Flipar

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: Sort
is: Raða

[ctx: Sort order]
en: Order
is: Röð
