Sajari (1.0.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Project
tr: Proje

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: search
tr: ara

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Fields
tr: Alanlar

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Tab
tr: Sekme

en: Template
tr: Şablon

en: Query
tr: Sorgu

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: Sort
tr: Sırala

en: Remove this item
tr: Bu öğeyi sil

en: Default sort
tr: Öntanımlı sıralama

en: Minimal
tr: En az

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık

en: Sorts
tr: Sıralamalar

[ctx: Sort order]
en: Order
tr: Sıralama
