Sajari (1.0.1-alpha3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: search
nn: søk

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Minimal
nn: Minimum
