Sajari (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: search
mr: शोधा

en: Filter
mr: गाळणी
