Search.io (formerly Sajari) (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Search
ur: تلاش

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Filter
ur: فلٹر
