Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: search
hy: որոնել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Minimal
hy: Նվազագույն

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
