Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
