Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Project
hu: Projekt

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: search
hu: keresés

en: Filter
hu: Szűrő

en: Fields
hu: Mezők

en: Range
hu: Tartomány

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Tab
hu: Fül

en: Template
hu: Sablon

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Facets
hu: Finomítók

en: Facet
hu: Finomító

en: Tabs
hu: Fülek

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Enable tabs
hu: Fülek engedélyezése

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Remove this item
hu: Az elem eltávolítása

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Step
hu: Lépés

en: Enable filter
hu: Szűrő engedélyezése

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Ranges
hu: Tartományok

en: Minimal
hu: Minimális

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: Sorts
hu: Rendezések

[ctx: Sort order]
en: Order
hu: Rendezés
