Salesforce Suite (5.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: (none)
pl: (brak)

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Modules
pl: Moduły

en: Page
pl: Strona

en: Fields
pl: Pola

en: Desc
pl: Malejąco

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: Entity
pl: Encja

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Direction
pl: Kierunek

en: Properties
pl: Właściwości

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Login URL
pl: Adres logowania

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: machine name
pl: nazwa wewnętrzna

en: Switch to the direct input mode
pl: Przełącz do trybu wprowadzania bezpośredniego

en: Switch to data selection
pl: Przełącz do wyboru danych

en: Data selector
pl: Selektor danych

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Log errors only
pl: Zapisz do dziennika tylko błędy
