Salesforce Suite (5.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Direction
sr: Смер

en: Bundle
sr: Пакет

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
