Salesforce Suite (5.0.0) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: (none)
gl: (ningún)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Modules
gl: Módulos

en: Page
gl: Páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Constant
gl: Constante

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Direction
gl: Dirección

en: Properties
gl: Propiedades

en: Bundle
gl: Paquete

en: Providers
gl: Proveedores

en: Broken
gl: Roto

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: machine name
gl: nome de sistema
