Salesforce Suite (5.0.0) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: About
gu: વિશે

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Dependencies
gu: આધારિત
