Salesforce Suite (5.0.1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Bundle
ps: بنډل

en: Broken
ps: مات

en: - All -
ps: - ټول -
