Salesforce Suite (5.0.5) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
