Salesforce Suite (5.0.6) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Entity
sk: Entita

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Direction
sk: Smer

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
