Salesforce Suite (5.0.6) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Page
te: పేజీ

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Direction
te: దిశ

en: - All -
te: - అన్ని -
