Salesforce Suite (5.1.2) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Modules
be: Модулі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Fields
be: Палі

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Authored on
be: Дата:

en: Entity
be: Сутнасць

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Direction
be: Накірунак

en: Bundle
be: Набор

en: Dependencies
be: Залежнасці
