Salesforce Suite (5.1.2) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Page
jv: Kācā

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Direction
jv: Arah

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
