Salesforce Suite (5.1.2) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Modules
ug: مودۇللار

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
