Salesforce Suite (8.x-3.0-beta3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Weight
is: Vekt

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: View
is: Vís

en: Modules
is: Mótul

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um

en: Direction
is: Kós
