Salesforce Suite (8.x-3.0-rc5) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Modules
my: Module များ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
