Salesforce Suite (8.x-3.0-rc7) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Modules
bg: Модули

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Authored on
bg: Написано на

en: Direction
bg: Посока
