Salesforce Suite (8.x-3.0) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Page
ku: پەڕە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
