Salesforce Suite (8.x-3.0) - en to oc translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Modules
oc: Moduls

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Page
oc: Pagina

en: Fields
oc: Camps

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Sort by
oc: Triar per

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Token
oc: Geton (token)

en: Entity
oc: Entitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Locked
oc: Verrolhat

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Direction
oc: Direccion

en: Properties
oc: Proprietats

en: Bundle
oc: Paquet

en: Broken
oc: Brisé

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître

en: Log errors only
oc: Ne jornalizar que las errors
