Salesforce Suite (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Modules
sq: Modulët

en: Page
sq: Faqe

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi
