Salesforce Suite (8.x-3.4) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: (none)
he: (ללא)

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Modules
he: רכיבים

en: Page
he: דף

en: Fields
he: שדות

en: Desc
he: יורד

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Authored on
he: בתאריך

en: Token
he: אסימון

en: Entity
he: יישות

en: Requirements
he: דרישות

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Mapping
he: מיפוי

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Direction
he: כיוון

en: Properties
he: מאפיינים

en: Bundle
he: חבילה

en: Broken
he: שבור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Dependencies
he: תלויות

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
