Salesforce Suite (8.x-3.4) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Default language
nn: Standard språk

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: Direction
nn: Retning

en: - All -
nn: - Alle -
