Salesforce Suite (8.x-3.5) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: (none)
ro: (nici unul)

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Modules
ro: Module

en: Page
ro: Pagina

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Desc
ro: Descendent

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Token
ro: Simbol

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Mapping
ro: Mapare

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Direction
ro: Direcție

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Bundle
ro: Pachet

en: Broken
ro: Deteriorare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
