Salesforce Suite (8.x-3.6) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: (none)
kn: (ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Constant
kn: ಸ್ಥಿರಾಂಕ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Push
kn: ತಳ್ಳು

en: File does not exist
kn: ಕಡತ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Broken
kn: ತುಂಡಾದ
