Salesforce Suite (8.x-3.6) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: (none)
sv: (inget)

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Modules
sv: Moduler

en: Page
sv: Sida

en: Fields
sv: Fält

en: Desc
sv: Fallande

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Authored on
sv: Författad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Constant
sv: Konstant

en: Entity
sv: Objekt

en: Requirements
sv: Krav

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Mapping
sv: Mappning

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Direction
sv: Riktning

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Broken
sv: Trasig

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Login URL
sv: Inloggningslänk

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Drupal entity
sv: Drupal-objekt

en: Encryption Profile
sv: Krypteringsprofil
